top of page

Enjeksiyon

Plastiğe sadece şekil vermek değil, aynı zamanda ürün ihtiyaçlarınızın da karşılanması gerekiyorsa, o zaman doğru yerdesiniz.

Uzun yıllara dayanan deneyim, güvenilirlik ve tavizsiz kalite bizi farklı kılan güçlü yönlerimizdir. Modern makine ve tecrübe birleşimi ile müşterilerimize kaliteli Enjeksiyon baskı hizmeti sunuyoruz.

İster tek renk ister çift renk ürünler için, 100 ila 550 ton aralığında çalışan farklı modellerde Enjeksiyon makinelerimizle 0,10 g ila 2500 g aralığında parçalar üretiyoruz. Teknik termoplastiklerin yanı sıra tüm yaygın standart termoplastikleri de işliyoruz. Örneğin: ABS, PA, PA6.0, PA6.6, PC, PE, PMMA, POM, PP, PPN, PS, vb.

shutterstock_2162192271.jpg
shutterstock_495869302.jpg

On yıllık deneyimimizle, küçük seri bileşenlerden en karmaşık uygulamalara kadar tüm plastik enjeksiyon kalıplı parçaları üretiyoruz. Her müşteriye en uygun plastik enjeksiyon kalıplama çözümünü sunabilmek ve üretimde çok esnek olabilmek için çeşitli enjeksiyon kalıplama teknikleri sunuyoruz. Nihai ürüne ve ilgili gereksinim profiline bağlı olarak, uygun enjeksiyon kalıplama teknolojisini seçiyoruz. 

bottom of page