top of page
pexels-pixabay-50691 (1).jpg

10.000 + PARTS 
GLOBAL DELİVERY

Shutterstock_643926562 (1).jpg

KALIP SANATINDA ESTETİK VE FONKSİYONU BİR ARAYA GETİRİYORUZ 

Yılların getirdiği deneyim ile, geliştirme ve tasarım aşamalarından seri üretime kadar, müşterilerimiz tarafından verilen şartnamelere göre proje geliştirmekteyiz. Buna paralel olarak, ekonomik unsurları ve taahhüt edilen planlamayı itanayla uymaya özen gösteriyoruz.

PROJE VE TASARIM

Firmamız bünyesinde üretimde kullanılan kalıplar haricinde, talep eden müşterilerimiz için kalıp, parça, prototip tasarımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

shutterstock_1747003430.jpg
shutterstock_635050910.jpg

KALIP TEKNOLOJİSİ

HER İHTİYAÇ İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Günümüze kadar tek ve çok bileşenli segmentte yüzlerce Enjeksiyon kalıbı gerçekleştirdik. Bu doğrultuda, termoplastikler ve kalıp teknolojisi konusunda geniş bir deneyime sahibiz.. Bizim farkımız, tecrübe, yüksek inovasyon gücü ve en son teknolojilerin kullanımı ile birlikte sorun çözme uzmanlığımızda yatmaktadır.

Kalıphanemizde, plastik Enjeksiyon kalıp, progresif kalıp, kesme kalıp ve form kalıp imalatı yapılmaktadır.

ENJEKSİYON

Plastiğe sadece şekil vermek değil, aynı zamanda ürün ihtiyaçlarınızın da karşılanması gerekiyorsa, o zaman doğru yerdesiniz.

Uzun yıllara dayanan deneyim, güvenilirlik ve tavizsiz kalite bizi farklı kılan güçlü yönlerimizdir. Modern makine ve tecrübe birleşimi ile müşterilerimize kaliteli Enjeksiyon baskı hizmeti sunuyoruz.

İster tek renk ister çift renk ürünler için, 100 ila 380 ton aralığında çalışan farklı modellerde Enjeksiyon makinelerimizle 0,01 g ila 1300 g aralığında parçalar üretiyoruz. Teknik termoplastiklerin yanı sıra tüm yaygın standart termoplastikleri de işliyoruz. Örneğin: ABS, PA, PA6.0, PA6.6, PC, PE, PMMA, POM, PP, PPN, PS, vb.

shutterstock_2218847275.jpg
shutterstock_654693583.jpg

TALAŞLI İMALATI

CNC frezelenmiş ve tornalanmış parçalar ve 3D baskılı parçaların üretimi için çözümlerimizi tam olarak bireysel gereksinimlerinize göre geliştiriyoruz. Ayrıca özelleştirilmiş danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz.

 

Yılların getirdiği deneyim ile, geliştirme ve tasarım aşamalarından seri üretime kadar, müşterilerimiz tarafından verilen şartnamelere göre proje geliştirmekteyiz. Buna paralel olarak, ekonomik unsurları ve taahhüt edilen planlamayı itanayla uymaya özen gösteriyoruz.

 

Alüminyum, pirinç, bakır, çelik

aside dayanıklı ve paslanmaz çelikler, yüksek alaşımlı krom-nikel çelikler

(Invar, Hastelloy, Inconel)

Titanyum, magnezyum

Yüksek performanslı plastikler (Torlon, PAI), kompozit malzemeler (GFK, CFK), kauçuk

Plastikler ve yüksek teknoloji malzemelerini kullanarak;

Prototip üretim / pilot seri üretim

Küçük seri üretim ve

Yaklaşık 20.000 parçaya kadar seri üretim hizmeti veriyoruz.

3D TARAMA VE BASKI

Şekli ve görünümü hakkında veri toplamak istenilen fiziksel nesnenin 3 boyutlu tarama cihazları ile analiz ederek sayısal verilere dönüştürülmesi işlemidir. İşlem sonucunda toplanan sayısal veriler nokta bulutundan oluşur (STL)

Oluşturulan nokta bulutu ile ;

Boyutsal ölçüm kontrolü , taranılan nesnenin tersine mühendislik işlemleri  ve 3 boyutlu modeller(CAD) oluşturmak için kullanılabilir.

Ayrıca tarama sonrası oluşturulan nokta bulutu ile 3 boyutlu yazıcılardan direk parça üretimi yapılabilir.

Yüksek hassasiyetli ve tekrarlanabilir 3D tarama cihazları ve yazıcılarımızla sizlere 3 boyutlu tarama ve baskı hizmeti vermekteyiz.

shutterstock_1510816100.jpg
bottom of page