top of page
WhatsApp Image 2023-11-28 at 17.08.41.jpeg

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR ÜRETİM PARTNERİ...

2010’da  bir aile şirketi olarak büyüyen bizler, plastik işleme ve otomasyon alanında yüksek teknolojili çözümler ve hizmetler için ortağınızız. Modern ve yüksek performanslı ürünlerle, önceki on yıllarda küçük bir işletmeden orta ölçekli bir şirkete dönüştük. Müşterilerimizle kurduğumuz yakın ortaklıklar, yüksek düzeyde bağlılık ve esneklik, başarımızın temel taşlarını oluşturmaktadır.

krcmold-3 (1).png

Kendimizi müşterilerimiz için tam hizmet ortağı olarak görüyoruz. İlk fikirden geliştirmeye, kalıp teknolojisinden dört bileşene kadar enjeksiyon kalıplı parçalarınızın teknik açıdan zorlu seri üretimine kadar her şeyi tek bir kaynaktan elde edersiniz. Otomasyon ve özel makine yapımı konusundaki uzmanlığımız hizmet yelpazemizi tamamlamaktadır. Bu, üretiminizi uygun maliyetle gerçekleştirmemizi ve en sıkı teslimat programlarını bile karşılamamızı sağlar.

Tam Tech Bina_cleanup.jpg

Kurumsal kültürümüzü, felsefemizi ortaya koyan, geleceğe yol alırken göz önünde tutacağımız değerlerimiz;

Shutterstock_2234371655.png

İLKELERİMİZ

Dürüstlük ve Saygınlık

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, partnerlerimize ve topluma karşı dürüst, adil, saygılı ve tutarlı hareket ediyoruz. Yasalara uygun, şeffaf ve yüksek iş ahlakı ile çalışarak tüm ilgililerin ve toplumun saygınlığını kazanmaya devam edeceğiz.

İnovasyon

Hedefimizi yüksek tutarak, aldığımız insiyatif ve sorumluluk ile sonuç odaklı çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyeti

Müşterilerimizle kaliteli, güvenilir, esnek, hızlı ve çözüm odaklı ilişkiler kurmak ana hedefimizdir.

Proaktiflik

Sorunlar ortaya çıkmadan, problemleri tanımlayarak gerekli önlemleri alır, hataların tekrarlanmaması için doğru çözümler üretiriz. Hedefimizi yüksek tutarak, aldığımız insiyatif ve sorumluluk ile sonuç odaklı çalışırız.

Shutterstock_1788736193.png

MİSYONUMUZ

Tüm paydaşların bekletilerini aşarak , çevre ve sosyal sorumluluk bilinci ile KRC MOLD & PLASTİK’nin sürdürülebilirliğini sağlamak.

Kendi sektöründe , global tedarikçi zincirinin vazgeçilmez bir parçası olmak.

VİZYONUMUZ

Shutterstock_2037490547.jpg

Takım çalışması ve sosyal sorunluklarımız bizim için en önemli ilkelerimizden biridir. Global bir düşünce yapısına sahip uluslararası bir şirketin çalışanı olarak kültürel farklılıklara her zaman saygı duyarız. Takım olarak başarıyı ve mutluluğu yakalamak için birbirimize yardım ederiz ve bundan keyif alırız.

KRC MOLD & PLASTİK şirketimizde güvenli bir ortam sağlamak ana görevimizdir. İş sağlığı, iş güvenliği ve çevreye karşı sorumlu bir firma bilinci ile çalışıyoruz.

shutterstock_614931002.jpg

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

TEŞEKKÜR EDERİZ !

bottom of page