top of page

GTC

GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR---- GENEL BAKIŞ

Bu web sitesi Kartech GmbH tarafından işletilmektedir. Site boyunca, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri Kartech GmbH'yi ifade eder. Kartech GmbH bu web sitesini, bu sitede bulunan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere, burada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşuluyla siz kullanıcıya sunmaktadır. Web sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmetimizi" kullanmış olursunuz ve burada atıfta bulunulan ve/veya köprü yoluyla ulaşılabilen ek hüküm ve koşullar ve politikalar da dahil olmak üzere aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Hüküm ve Koşullar", "Koşullar") tabi olmayı kabul edersiniz. Bu Hüküm ve Koşullar, ziyaretçiler, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içerik oluşturucular dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Web Sitesinin tüm kullanıcıları için geçerlidir. Web sitemize erişmeden veya sitemizi kullanmadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları dikkatlice okuyunuz. Web Sitesinin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hüküm ve Koşullara tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. Bu Sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, Siteye erişemez veya herhangi bir Hizmeti kullanamazsınız. Bu hüküm ve koşullar bir teklif olarak kabul edilirse, kabul açıkça bu hüküm ve koşullarla sınırlıdır. Mevcut mağazaya eklenen her türlü yeni özellik veya araç da Hüküm ve Koşullara tabi olacaktır. Hüküm ve Koşulların en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Web sitemizde güncellemeler ve/veya değişiklikler yayınlayarak bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yerine yenisini koyma hakkımızı saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik için bu sayfayı düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasının ardından web sitesini kullanmaya veya web sitesine erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mağazamız Shopify Inc. üzerinde barındırılmaktadır. Shopify, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu bize sağlar.

BÖLÜM 1 - ONLİNE MAĞAZANIN HÜKÜM VE KOŞULLARI

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz ülkede en az reşit olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz ülkede reşit olduğunuzu ve reşit olmayan bakmakla yükümlü olduğunuz kişilerin bu web sitesini kullanmasına izin verdiğinizi beyan etmiş olursunuz. Ürünlerimizi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanmamalısınız veya Hizmeti kullanarak yargı alanınızdaki herhangi bir yasayı (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ihlal edemezsiniz. Herhangi bir solucan veya virüs ya da yıkıcı nitelikte başka bir kod iletmemelisiniz. Bu Şartlardan herhangi birinin ihlali veya ihlal edilmesi, Hizmetlerinizin derhal feshedilmesine neden olacaktır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkımızı saklı tutarız. Bilgilerinizin (kredi kartı bilgileri hariç) şifrelenmeden aktarılabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimleri ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazlarının teknik gereksinimlerine uymak ve uyum sağlamak için değişiklikleri içerebileceğini kabul edersiniz. Kredi kartı bilgileri ağlar üzerinden iletilirken her zaman şifrelenir. Bizden açık yazılı izin almadan Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete veya Hizmetin sağlandığı Sitedeki herhangi bir bağlantıya erişimi çoğaltmamayı, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul edersiniz. Bu Sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak içindir ve bu Koşulları sınırlamaz veya başka bir şekilde etkilemez.

BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE ZAMANINDALIĞI

Bu sitede sağlanan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmamasından sorumlu değiliz. Bu web sitesindeki materyaller yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve birincil, daha doğru, daha eksiksiz veya daha güncel bilgi kaynaklarını kontrol etmeden karar vermek için tek dayanak olarak kullanılmamalı veya güvenilmemelidir. Bu web sitesindeki materyallere güvenmeniz durumunda, risk kesinlikle size aittir ve bu site bazı tarihi bilgiler içerebilir. Tarihsel bilgiler güncel olmayabilir ve sadece size yol göstermek amacıyla sunulmuştur. Bu web sitesindeki içeriği istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır, ancak web sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Web sitemizdeki değişiklikleri izlemekten sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin fiyatları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Hizmet'i (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız. Shopify, Hizmet'te yapılan herhangi bir değişiklik, fiyat değişikliği, askıya alma veya sonlandırma nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacaktır.

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (varsa)

Bazı ürünler veya hizmetler yalnızca Web Sitesi üzerinden çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı sayıda mevcut olabilir ve yalnızca İade Politikamıza uygun olarak iade veya değişime tabidir. Mağazada görünen ürünlerimizin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru göstermek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar ekranınızın her rengi doğru göstereceğini garanti edemeyiz. Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin herhangi bir kişiye, coğrafi bölgeye veya yargı alanına satışını sınırlama hakkımız saklıdır, ancak buna mecbur değiliz. Bu hakkı duruma göre kullanabiliriz. Sunduğumuz ürün veya hizmetlerin miktarlarını sınırlama hakkımızı saklı tutarız. Tüm ürün açıklamaları veya ürün fiyatları, önceden haber verilmeksizin ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Herhangi bir ürünü istediğimiz zaman durdurma hakkımızı saklı tutarız. Bu sitede herhangi bir ürün veya hizmet için yapılan herhangi bir teklif, yasaklandığı yerlerde geçersizdir. Satın aldığınız veya elde ettiğiniz herhangi bir ürün, hizmet, bilgi veya diğer materyalin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

BÖLÜM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabından veya kredi kartından verilen siparişleri ve/veya aynı fatura ve/veya sevkiyat adresini kullanan siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirir veya iptal edersek, siparişin verildiği sırada sağlanan e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarası ile iletişime geçerek sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak bayiler, satıcılar veya distribütörler tarafından verilmiş gibi görünen siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkımızı saklı tutarız. Mağazamızda yapılan tüm alışverişler için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlamayı kabul edersiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişime geçebilmemiz için e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanma tarihleri dahil olmak üzere hesabınızı ve diğer bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul edersiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen İade Politikamızı okuyun.

BÖLÜM 7 - EK ARAÇLAR

Size izlemediğimiz, kontrol etmediğimiz veya etkilemediğimiz üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz. Bu araçlara erişimi herhangi bir garanti, beyan veya koşul olmaksızın ve herhangi bir onay olmaksızın "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağladığımızı kabul edersiniz. Ek üçüncü taraf araçlarını kullanmanızdan kaynaklanan veya bununla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Web Sitesi aracılığıyla sunulan ek araçların kullanımı kendi sorumluluğunuzda ve takdirinizdedir ve araçların ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar) tarafından kullanıma sunulduğu koşulları bildiğinizden ve kabul ettiğinizden emin olmalısınız. Ayrıca, gelecekte, Web Sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araçların ve kaynakların piyasaya sürülmesi dahil). Bu tür yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hüküm ve Koşullara tabi olacaktır.

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Hizmetimiz aracılığıyla sunulan belirli içerik, ürün ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir. Bu web sitesindeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bize bağlı olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. Bunların içeriğini veya doğruluğunu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyali veya web sitesi veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri veya hizmetleri için herhangi bir garanti vermiyoruz ve herhangi bir yükümlülüğümüz veya sorumluluğumuz olmayacaktır.

Üçüncü taraf web siteleriyle bağlantılı olarak yapılan mal, hizmet, kaynak, içerik veya diğer işlemlerin satın alınması veya kullanılmasıyla bağlantılı olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice okuyun ve herhangi bir işlem yapmadan önce bunları anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleri hakkındaki şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü taraf sağlayıcıya yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLER VE DİĞER BAŞVURULAR

Talebimiz üzerine belirli gönderimler (örneğin yarışma katılımları) gönderirseniz veya tarafımızdan talep edilmeksizin yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri çevrimiçi olarak, e-posta yoluyla, posta yoluyla veya başka bir şekilde gönderirseniz (topluca "Yorumlar"), bize ilettiğiniz Yorumları herhangi bir zamanda ve kısıtlama olmaksızın düzenleyebileceğimizi, çoğaltabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi ve herhangi bir ortamda kullanabileceğimizi kabul edersiniz. (1) herhangi bir yorumu gizli tutma, (2) herhangi bir yorum için tazminat ödeme veya (3) herhangi bir yoruma yanıt verme yükümlülüğümüz yoktur ve olmayacaktır.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, karalayıcı, pornografik, müstehcen veya başka bir şekilde sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Hüküm ve Koşulları ihlal ettiğini belirlediğimiz içeriği izleyebilir, düzenleyebilir veya kaldırabiliriz, ancak bunları yapma yükümlülüğümüz yoktur. Yorumlarınızın telif hakkı, ticari marka, gizlilik, kişilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira niteliğinde, karalayıcı veya başka bir şekilde yasadışı, küfürlü, nefret dolu veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya Hizmetlerin veya ilgili herhangi bir web sitesinin veya uygulamanın çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka bir kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul edersiniz. Sahte bir e-posta adresi kullanmamalı, başkalarının kimliğine bürünmemeli veya herhangi bir yorumun kaynağı konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanıltmamalısınız. Yorumlarınızdan ve bunların doğruluğundan yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği yorumlardan sorumlu veya yükümlü değiliz.

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL VERİLER

Kişisel verilerin mağaza aracılığıyla iletilmesi gizlilik politikamıza tabidir. Lütfen gizlilik politikamızı okuyun.

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER

Sitemiz veya hizmetimiz zaman zaman ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, teslimat süreleri ve bulunabilirlik ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içerebilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin yanlış olması durumunda önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) herhangi bir zamanda bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutarız.

Yasaların gerektirdiği durumlar haricinde, fiyatlandırma bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmetle ilgili veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilgiyi güncelleme, değiştirme veya açıklama yükümlülüğümüz yoktur. Hizmetle veya ilgili herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak belirtilen güncelleme tarihleri, Hizmetle veya ilgili herhangi bir web sitesiyle ilgili tüm bilgilerin değiştirildiği veya güncellendiği şeklinde yorumlanmamalıdır.

BÖLÜM 12 - YASAKLANMIŞ KULLANIMLAR

Hüküm ve Koşullarda belirtilen diğer yasaklara ek olarak, Siteyi veya İçeriğini aşağıdakilerden herhangi biri için kullanmanız yasaktır: (a) yasa dışı amaçlar için; (b) başkalarını yasa dışı eylemlerde bulunmaya veya bunlara katılmaya teşvik etmek için; (c) uluslararası, federal, eyalet, il veya federal düzenlemeleri, kuralları, yasaları veya yerel yönetmelikleri ihlal etmek için; (d) fikri mülkiyet haklarımıza veya başkalarının fikri mülkiyet haklarına müdahale etmek veya bunları ihlal etmek için; (e) cinsiyet, cinsel yönelim, din, etnik köken, ırk, yaş, ulusal köken veya engellilik temelinde taciz etmek, istismar etmek, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, korkutmak veya ayrımcılık yapmak; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi vermek; 

Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternetin işlevselliğini veya çalışmasını herhangi bir şekilde etkileyen virüsleri veya diğer zararlı kodları yüklemek veya iletmek; (h) başkalarının kişisel bilgilerini toplamak veya izlemek; (i) spam, phishing, pharming, pretexting, spidering, crawling veya scraping için; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlaksız amaç için; veya (k) Hizmetin veya ilgili herhangi bir web sitesinin, diğer web sitelerinin veya İnternetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları atlatmak. Yasaklanan kullanımlardan herhangi birini ihlal etmeniz halinde Hizmeti veya ilgili herhangi bir web sitesini kullanımınıza son verme hakkımızı saklı tutarız.

BÖLÜM 13 - SORUMLULUĞUN HARİÇ TUTULMASI; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizin kullanımının kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağına dair hiçbir garanti, beyan veya taahhütte bulunmuyoruz. Hizmetin kullanımından elde edilebilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını garanti etmiyoruz. Zaman zaman Hizmeti süresiz olarak kaldırabileceğimizi veya size bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda durdurabileceğimizi kabul edersiniz. Hizmeti kullanmanızın veya kullanamamanızın riskinin tamamen size ait olduğunu açıkça kabul etmektesiniz. Hizmet ve Hizmet aracılığıyla size sunulan tüm ürün ve hizmetler (tarafımızdan açıkça belirtilmedikçe), satılabilirlik, satılabilir kalite, belirli bir amaca uygunluk, esneklik, unvan veya ihlal etmeme ile ilgili tüm zımni garantiler veya koşullar dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir beyan, garanti veya koşul olmaksızın, kullanımınız için size "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadır.Kartech GmbH, yöneticilerimiz, memurlarımız, çalışanlarımız, iştiraklerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz hiçbir durumda herhangi bir yaralanma, kayıp, hak talebi veya herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, cezai, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu olmayacaktır. ister sözleşmeye, haksız fiile (ihmal dahil) veya kusursuz sorumluluğa dayalı olsun, ister Hizmetin veya Hizmet aracılığıyla elde edilen ürünlerin kullanımından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olsun, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, kar kaybı, gelir kaybı, tasarruf kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri veya benzer zararlar veya haksız fiil (ihmal dahil) veya kusursuz sorumluluğa dayalı diğer herhangi bir talep için, haksız fiil (ihmal dahil) veya kusursuz sorumluluk veya Hizmetin veya Hizmet aracılığıyla elde edilen herhangi bir ürünün kullanımından kaynaklanan veya herhangi bir İçerikteki hatalar veya eksiklikler veya Hizmetin veya Hizmet aracılığıyla yayınlanan, iletilen veya başka bir şekilde kullanıma sunulan herhangi bir İçeriğin (veya ürünün) kullanımı sonucunda meydana gelen herhangi bir kayıp veya hasar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmetin veya herhangi bir ürünün kullanımıyla ilgili herhangi bir şekilde başka bir talep için, bunların olasılığı hakkında bilgi verilmiş olsa bile. Bazı ülkeler veya yargı bölgeleri, dolaylı veya arızi zararlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, bu tür ülkelerde veya yargı bölgelerinde sorumluluğumuz yasaların izin verdiği azami ölçüde sınırlandırılacaktır.

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT

Kartech GmbH ve ana şirketimiz, iştiraklerimiz, bağlı şirketlerimiz, ortaklarımız, memurlarımız, yöneticilerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, lisans verenlerimiz, hizmet sağlayıcılarımız, taşeronlarımız, tedarikçilerimiz, stajyerlerimiz ve çalışanlarımızı, bu Hizmet Koşullarını veya referans olarak dahil ettikleri belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz nedeniyle herhangi bir üçüncü tarafça yapılan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir iddia veya talebe karşı tazmin etmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul edersiniz.

BÖLÜM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK ŞARTI

Bu Hüküm ve Koşulların herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, söz konusu hüküm yine de yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanabilir olacak ve uygulanamayan kısım bu Hüküm ve Koşullardan ayrılabilir olarak kabul edilecektir, bu tespit kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

BÖLÜM 16 - İPTAL

Tarafların fesih tarihinden önce doğmuş olan yükümlülükleri ve borçları, bu Sözleşmenin feshinden sonra da tüm amaçlar doğrultusunda devam edecektir.

bottom of page